Çınar Su Grup – Hakkımızda
Çınar Su Grubu, 4’ün üzerindeki şirketi ve 50’yi aşkın çalışanıyla müşterilerine üstün teknoloji, yüksek marka kalitesi ve dinamik bir insan kaynağı ile hizmet vermektedir.

Modern hayatı şekillendiren yeni keşiflerin öncülüğünü üstlenerek daha iyi bir yaşamın standartlarını oluşturmak için çalışan Çınar Su Grubu, 2011 yılında kurulmuştur. Müşterilerinin yanı sıra çalışanları, iş ortakları ve hatta rakipleri için bir tutkuya dönüşecek, sınıfının en iyisi yaşam tarzı markalarını bünyesinde barındıran Çınar Su, çalıştığı alanlarda küresel bir oyuncu olma hedefiyle çalışmalarına devam etmektedir.

Su Arıtma, Su Tesisatı, Konut Hizmetleri, Kaçak su Tespiti ve Tadilat işleri olmak üzere 5 sektörde faaliyet gösteren Çınar Su Grubu ayrıca, mevcut hizmet verdiği sektörlerin yanı sıra teknoloji, Kalite alanındaki yeni yatırımlarıyla da büyümesini sürdürmektedir. Grup 4’ün üzerindeki şirketi ve 50’yi aşkın çalışanıyla müşterilerine üstün teknoloji, yüksek marka kalitesi ve dinamik bir insan kaynağı ile hizmet vermektedir.